Kontakt

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?
Jesteś zainteresowany zakupem sprzętu lub oprogramowania?
Potrzebujesz pilnego wsparcia?

Skontaktuj się, a my chętnie udzielimy Ci pomocy!

Godziny pracy

W okresie wakacyjnym (01.07-31.08)
firma działa od poniedziałku do piątku
od godziny 8.00 do godziny 16.00

Adres i dane firmy

ITGT Łukasz Walczyk
31-228 Kraków, ul. Pleszowska 13
NIP 945-150-14-18

Nr konta bankowego
ING Bank Śląski 54 1050 1445 1000 0092 0529 8103

Kontakt telefoniczny

tel, +48 12 420 07 20
fax +48 12 420 07 21

Dział Administracji

+48 12 420 07 20

W biurze służy pomocą:

Marta Soboń
e-mail: marta.sobon@itgt.pl
tel. +48 12 420 07 20

Obsługa informatyczna firm

+48 12 420 07 22

W zakresie obsługi informatycznej firm konsultują:

Mateusz Walczyk
e-mail: mateusz.walczyk@itgt.pl
tel. +48 604 173 624

Tomasz Słaboń
e-mail: tomasz.slabon@itgt.pl
tel. +48 602 457 639

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP

+48 12 420 07 23

W programach magazynowo-księgowych Comarch ERP specjalizują się:

Grzegorz Stanek
e-mail: grzegorz.stanek@itgt.pl
tel. +48 604 173 567

Dawid Adamus
email: dawid.adamus@itgt.pl
tel. +48 790 800 265

Urządzenia fiskalne i sprzęt komputerowy

+48 12 420 07 24

W dziale sprzedaży i serwisu obsługują:

Maciej Szewczuk
e-mail: maciej.szewczuk@itgt.pl
tel. +48 602 725 444

Robert Bigaj
e-mail: robert.bigaj@itgt.pl
tel. +48 531 535 342

Instalacje teletechniczne

+48 12 420 07 25

Informacji na temat instalacji teleinformatycznych udzielają:

Tomasz Walczyk
e-mail: tomasz.walczyk@itgt.pl
tel.: +48 608 654 048