O nas

Poznaj ITGT

Z pasji informatycznych oraz z inspiracji motoryzacyjnych zrodziła się marka, której motorem napędowym jest skuteczne rozwiązywanie problemów informatycznych Klientów i podnoszenie jakości ich pracy.
image

Odwiedź nas lub zaproś do siebie i dowiedz się, w czym możemy być poMOCNI

Kim jesteśmy jako ITGT?

ITGT jest firmą, która od 1996 roku zajmuje się szeroko pojętą obsługą informatyczną. Jako zgrany, dojrzały i ceniony zespół profesjonalistów, bogaty w wiedzę i wieloletnie doświadczenie czujemy się w IT niczym Gran Turismo (GT) – „bezawaryjni”, o wysokich „osiągach” w codziennej pracy oraz zapewniający komfort i bezpieczeństwo odbiorcom naszych usług. Klientom na wspólnej, „informatycznej drodze” oferujemy optymalne rozwiązania, dzięki czemu „na mecie” zawsze osiągamy sukces w postaci ich satysfakcji.

Czym zajmujemy się w IT?

Początkowo prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż sprzętu komputerowego. W 2000 roku „przyspieszyliśmy” – poszerzając nasz pakiet usług o obsługę informatyczną firm oraz wykonywanie instalacji teleinformatycznych. Natomiast od 2003 roku specjalizujemy się również we wdrażaniu systemów Comarch ERP. Każdą relację z Klientem budujemy na zaufaniu i otwartości, w pełni angażując się w powierzone nam zadania. A efektem naszych działań są korzystne rozwiązania, podnoszące jakość i wydajność jego pracy.

W czym jesteśmy MOCNI?

Wszystkie cztery filary naszej aktywności, a szczególnie wdrażanie systemów ERP do zarządzania przedsiębiorstwem, to mocne strony firmy ITGT. Status Srebrnego Partnera Comarch, ponad 10-letni staż współpracy, setki skutecznych wdrożeń, gratyfikacja udziałem w konferencji w USA za dynamiczny wzrost sprzedaży systemów ERP, a także I miejsce (na kilkuset partnerów Comarch) w konkursie wiedzy na temat tychże systemów – potwierdzają jedynie nasze kompetencje i osiągnięcia.

W czym możemy być Ci poMOCNI?

Jeśli szukasz usługodawcy, który dostarczy Ci i wdroży system ERP, zapewni opiekę informatyczną Twojemu przedsiębiorstwu, wykona instalację słaboprądową lub sprzeda czy naprawi sprzęt komputerowy bądź urządzenia fiskalne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z każdego z tych zadań wywiążemy się szybko, sprawnie i na wysokim poziomie – jak przystało na markę o informatyczno-motoryzacyjnych pasjach. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą także i Twój biznes nabierze rozpędu.